Setkávání bez bariér - bohoslužby, beseda

Srdeně zveme na neděli 19. listopadu k setkání bez bariér. Program:

• 9:30 Rytmické bohoslužby s kázáním Miloše Rejchrta
  • 10:45 Slavnostní otevření nově zřízeného bezbariérového přístupu do sborového domu
  • 11:15 Charta 77 a lidské osudy - beseda s Milošem Rejchrtem
  • 12:45 Společný oběd formou švédského stolu.

V letošním roce se nám podařilo realizovat delší dobu zamýšlený bezbariérový přístup do sborového domu včetně sociálního zařízení a vybavit místnost pro setkávání dospělých, mládeže i dětí. Prostory evangelické církve jsou tak nově bezbariérové přístupné, což jistě ocení senioři při pravidelných setkáváních, ale také všichni lidé s omezenou pohyblivostí. Realizace by nebyla možná bez odhodlání a obětavosti členů evangelické církve. Zvláštní dík za finanční podporu patří:

• Českobratrské církvi evangelické (Grantový systém)
  • městu Svitavy
  • všem dárcům z řad členů a přátel

Stavbu realizovala firma Klepocol dle návrhu Ing. Lubomíra Bačovského. Za cenné připomínky při vnitřních úpravách děkujeme Ing. Janu Slámovi z Brna