Májová vycházka přes Lucký vrch

Českobratrská církev evangelická ve Svitavách pořádá i pro zájemce z ostatních církví a příznivců Májovou pěší ekumenickou vycházku přes Lucký vrch

Kdy: 8. května 2014

Co to obnáší?

Přijít v 9:45 hod. na svitavské vlakové nádraží, na hromadnou jízdenku se vláčkem svézt do Borové u Poličky a pak hurá po svých po šluté turistické značce (4km) na nejvýšší kvótu místních kopců - Lucký vrch (739 m n.m.)

Zde je možnost se nechat občerstvi teplými či studenými jídly, nebo z vlasních zásob, ale hlavně se pokochat úžasnými rozhledy do podlouhlých údolí a na rozsáhle zalesněné vrcholy Hornosvratecké vrchnoviny, na severozápad až k hřebenům Orlických hor.

Zpět se určitě vydáme po zelené značce do železniční zastávky Oldříš (3,5km). Zdatnější chodci se mohou vydat po značce červené do vlakové zasávky Sádek u Poličky (4 km) nebo si prodloužit tůru o další 4 km až do Poličky.

Co ještě dodat?

Že předpokládaný příjezd do Svitav z Oldříše je v 16:56

Děti 10-15 let, senioři a držitelé ČD IN-karet - průkazy s sebou!

Kontakt: Josef Bodeček: 606 403 951, 724 494 696